۱۳۹۵ دی ۱۰, جمعه

طراحی سایت ریسپانسیو

 طراحی  سایت های  واکنش گرا یا  سایتهای  هوشمند

طراحی سایت ریسپانسیو چه نوع طراحی است؟

 ریسپانسیو  به معنی واکنش گرا  یعنی  سایتی که در طراحی بتواند  با نمایشگرهای مختلف بصورت هوشمند به  سایز نمایشگر در بیاید. یاب به عبارتی به حالت تبلت ویو و موبایل ویو تغییر ظاهر دهد. که این نوع طراحی بعد از  ظهور مو بایل های هوشمند و تبلت ها شکل گرفت تا کار بر بتواند با راحتی تمام تمامی  مطالب و منوهای سایت را در نمایشگر خود ببینید بنابراین طراحی سایت ریسپانسیو یک نوع  پیشرفت در زمینه طراحی سایت به حساب می آید.

آیا طراحی سایت ریسپانسیو در  سئو سایت  تاثیر دارد؟

قطعا  طراحی سایت ریسپانسیو در  بهینه سازی سایت  و یا همان سئو  سایت تاثیر مستقیم دارد. زیرا به دلایل زیر می توان اهمیت ریسپانسیو را مطر ح کرد.

۱-  باعث بهبود مطالعه کاربر  در موبایل و تبلیت می گردد.

۲- نمایشگر های مختلف و با سایز های مختلف هر روز در بازار عرضه می گردند و  بنابراین سایت ریسپانسیو مشکلی با عرضه محصولات بازار ندارد.

۳- یک سایت پر بازدید بدون ریسپانسیو  بودن می تواند کلی کاربر  از دست بدهد  و یا مخاطب را فرار دهد. زیرا که نزدیک به ۵۰ در صد کاربران از موبایل و تبلت استفاده می کنند.

 طراحی سایت واکنشگر  قطعا تحولی  بزرگ در عرصه طراحی  وب می باشد و می تواند دیتا درخواستی کاربر  را در هر زمان در دسترس قرار دهد. پس ضمن اینکه  کار اطلاع رسانی را سریع تر  کرده در بازار یابی  آنلاین و یا همان سئو مارکت نقش اساسی می تواند بازی کند.  و باعث فروش بیشتر  و در واقع نهادینه کردن بازار در فضای مجازی گردد.  و در واقع همان جمله معروف بیل گیتس اشاره دارد که  بازار آینده بدون فضای مجازی امکان توسعه نخواهد داشت.

 جهت مشاوره طراحی سایت و یا سفارش  طراحی سایت  فرم زیر را پر نمایید.

Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

لطفا، به ما اطلاع دهید بهترین زمان برای تماس با شما از طریق تلفن (در صورت ارائه).

من دوست دارم پست های جدیدی را با ایمیل دریافت کنم

نوشته طراحی سایت ریسپانسیو اولین بار در سئوبرتر- بهینه سازی سایت|طراحی سایت|برندسازی|بهینه سازی وب سایت پدیدار شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر